Подяка настоятеля

Колядники з Острожчини, Рівненщини та сусідніх областей України зібрались 26 січня 2013 року у храмі Преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія», щоб прославити народження Господа Ісуса Христа простими і благодатними словами на VIII Всеукраїнському фестивалі різдвяних піснеспівів. У час різдвяних свят духовна радість наповнює кожного з нас, бо ці дні є надзвичайними. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій щирим і сповненим радості привітанням: «Христос народився! Славимо Його!». І саме в колядках ми несемо особливу і неповторну силу відчуття присутності Бога у серці кожного з нас, коли він приходить як маленьке Дитятко на землю, щоб перемогти гріх та спасти людство.

Цього дня у храмі зібралась чисельна громада – парафіяни церкви, представники міської влади, гості із міста та району. У привітальному слові організатор Фестивалю о. Василь Жуковський наголосив, що з кожним роком охочих відвідати це свято, а також учасників стає все більше. Надзвичайно важливо, що всі колядники, які приїхали на Фестиваль, свято бережуть і популяризують те мистецтво, яке вирізняє українців серед інших народів, підтверджуючи тим самим їхню любов до Бога, його Сина, якого Всевишній приніс у жертву за людські гріхи, земні слабості. Бо колядуючи, ми несемо радість народження Христа, вселяємо надію у серця інших.

Свої виступи подарували всім присутнім парафіяльні хори, народні аматорські колективи, молодіжні та дитячі ансамблі, скрипалі, бандуристи.

Радував моє серце виступ і нашого колективу – церковного хору Свято-Миколаївської церкви. Цього року звучали нові твори «Дзвони дзвонять»«На небі зірка»«Щедрик». По закінченні виступу о. Василь Жуковський нагородив наш хор пам’ятним дипломом, новою книгою острозького поета Олеся Ундіра та сувеніром. Як завжди в подарунок – спільна фотографія нашого колективу. Щиро дякую хористам, керівнику  Віктору Ярошенку, що не зраджують традиції і кожного року беруть участь у районних та міських святах різдвяних піснеспівів, у Фестивалi колядок та щедрівок, що вже восьмий рік організовує храм Преподобного Федора Острозького.

Особлива подяка парафіянам церкви, які цього року колядували, щедрували, прославляючи велике свято народження Христа і тим самим жертвували кошти на Божий храм. Це – Попович Інна, Попович Світлана, Костюк Оксана, Шикер Людмила, Веруцька Оксана, Авдєєва Леся, Мацієвська Світлана, Біщук Любов, Фурсік Ольга, Тишко Надія, Товстий Федір, Товста Любов, Костюк Марія, Ярмолюк Євгеній, Ярмолюк Зоя, Балаушко Орися, Данілова Галина, Лозовський Анатолій, Лозовська Олена, Борисюк Василь.

Нехай Господь, дорогі колядники, посилає Вам міцне здоров’я, довгі роки життя, Боже благословення. Щоб щороку ви мали силу та натхнення колядувати, бо коляда – це молитовна пісня на тему і в честь народження Ісуса, це прославлення Бога, це вияв радості, це свідчення Божої величі перед цілим світом.

Благочинний Острозького району,
настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП
прот. Юрій Лукашик 

Розклад богослужінь

9 липня 2022 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

10 липня 2022 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів