Вітання настоятеля

                                                             

                                                                          Хваліть Господа, бо благо співати
                                                                          Богу нашому: нехай буде Йому
                                                                         насолодою наша хвала.
                                                                         (Пс.146.1)

Дорогі брати і сестри!

Вже стало доброю традицією брати участь хору Свято-Миколаївської церкви у щорічному фестивалі колядок та щедрівок, який організовує Храм преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія». Це прекрасне свято проводиться з ініціативи настоятеля храму прот. Василя Жуковського вже сьомий рік поспіль.

Фестиваль зібрав понад двадцять колективів з Острога, Рівненської та сусідніх областей України. Прославляючи Різдво Христа-Спасителя у колядках, щедрівках, віншуваннях, учасники дійства подарували нам незабутні хвилини причетності до дива народження Сина Божого.

Цього року наш хор підготував та виконав колядки «Водохресна радість», «Небо і земля», які гармонійно звучали під куполом храму та задали мажорний тон всім присутнім  парафіянам та гостям на цілий рік.

Настоятель храму прот. Василь Жуковський подякував нашим хористам за різдвяні колядки, побажав і в наступні роки брати участь у фестивалі та радувати всіх присутніх чудовими піснеспівами. На згадку учасники отримали диплом, а також подарунок - книгу острожанина Олеся Ундіра «Божественний храм душі».

Щиро дякую музичному керівнику хору Свято-Миколаївської церкви Віктору Ярошенку та хористам за участь та прославлення мелодійним співом Новонародженого Христа-Спасителя. Бажаю всьому колективу подальших успіхів у корисній праці – церковному співі.

Нехай всемилостивий Господь благословляє вас всіма щедрими дарами, а неперевершений спів приносить духовну радість і насолоду всім вірним. На многії літа!

                                     Благочинний Острозького району,
настоятель
  Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП
прот. 
Юрій Лукашик

 

Розклад богослужінь

9 липня 2022 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

10 липня 2022 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів