ХРАМОВЕ СВЯТО

22 травня 2022 року, у день пам’яті перенесення мощей святителя Миколая з Мир Лікійських у місто Бар, свій престольний день відсвяткувала православна громада міста Острога.

Святкування храмового свята розпочалося Вечірнею днем раніше, у суботу, яку очолив настоятель храму прот. Юрій Лукашик у співслужінні з прот. Володимиром Шевчуком.

Зранку, перед Богослужінням, прот. Олег Парипа відслужив Водосвятний молебень.

На престольне свято завітали прот. Володимир Шевчук, настоятель Свято-Олександроневської парафії (м. Острог) та парафії Косми і Даміана (с. Розваж), прот. Олег Парипа, настоятель Свято-Вознесенської парафії (с. Могиляни), прот. Василь Жуковський, настоятель студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія».

Святкову Літургію у Свято-Миколаївському храмі очолив протоієрей Володимир Шевчук, який після читання Євангелія виголосив проповідь.

 

Багато парафіян та гостей посповідались та прийняли причастя. Нехай Святі Христові Тайни будуть їм на спасіння душі і тіла.

По завершенні Літургії відбувся хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропленням вірян освяченою водою.

Після завершення Хресного ходу усім присутнім було виголошено "Многая літа".

Священники відправили молебень, в якому прославили Святого Миколая-Чудотворця – покровителя та заступника нашої громади, піднесли молитви за Україну, за воїнів, які захищають нашу Батьківщину, за перемогу і справедливий мир.

На завершення Богослужіння настоятель подякував отцям, парафіянам і гостям  за те, що прибули на престольне свято, яке цього року сумне, бо відбувається в умовах війни.

Більше фото у розділі "Світлини"

 ostroh-cerkva.rv.ua

 

Розклад богослужінь

9 липня 2022 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

10 липня 2022 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів