Христос Воскрес!

Дорогі брати і сестри! У цей величний день звертаюся до вас вічно живими словами: Христос Воскрес! У цих словах – віра мучеників, які сміливо йшли на смерть, у них – стійкість і витривалість подвижників, які силою благодаті Божої перемагали пристрасті людської природи, у них – цілюща сила, якою повертали до життя і здоров’я безнадійно хворих святі безсрібники. І в цих словах – вся сутність християнства і розгадка таємниці життя і віри: «Якби Христос не воскрес, то й проповідь наша була би марна, марна була б i віра ваша».

Сьогодні український народ проходить найбільші випробування з часу незалежності – боронить нашу землю від російських загарбників. Ворог хоче знищити не лише наше військо, а й намагається підірвати наш дух, нашу мову, ідентичність і українську Церкву. Але ми бачимо, що  Бог не може бути на боці неправди  і російська орда приречена на поразку.

Сьогодні Україну можна порівняти з Ісусом, якого за сфальшованими звинуваченнями розіп’яли на Голгофі. Сьогодні, як і тоді, дика ненависть бореться з Христовою любов’ю, зло із добром, а темрява хоче згасити світло. Сьогодні Україна страждає так, як страждав Христос, але Христос воскрес, і любов, добро і світло перемогли диявольське зло. Так буде і цього разу, бо наша віра, сила і єдність підтримані воскреслим Ісусом, а Україна переможе!

Щиро вітаю острожан, наших воїнів, волонтерів і всіх, хто захищає країну від російських окупантів. Нехай воскреслий Спаситель благословить нашу державу, націю, військо і наблизить нашу перемогу!

Христос воскрес! Воістину Воскрес, а з ним воскресне Україна!

Благочинний церков Острозького району,
настоятель Свято-Миколаївської церкви Православної Церкви України
прот. Юрій Лукашик

24.04.2022

Розклад богослужінь

13 серпня 2022 р. - Субота.
17.00. Вечірня.
Заговини на Успенський піст.

14 серпня 2022 р. - Неділя.
9-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 8. Винесення чесних древ животворчого Хреста Господнього.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів