Просімо в Бога допомоги, щоб Він допоміг нам відігнати від серця диявольські спокуси, а дав свій мир нашому серцю...

Дорогі брати і сестри!

Наше життя проходить в умовах воєнного лихоліття. Попри всі жахіття які ми переживаємо, будучи свідомим своєї відповідальності перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, ми усі – шляхетні воїни Світла – не маємо права дати запанувати над собою лихим думкам, лихим словам, а тим більше ділам у цей час особливого випробування нашої гідності та шляхетності.

Будучи на стороні Світла Божої Правди мусимо завжди пам’ятати, що нашим ворогом є темрява – диявол, принципом діяльності якого є зводити людські душі будь-якими способами. Це його тактика – сіяти між людьми насіння злоби, гніву, жорстокості, ненависті, нечистоти, лихослів’я, що завжди є неодмінними супутниками війни.

Маючи даровану з безмежної любові до нас Творцем свобідну волю, ми можемо вибрати зло і далі його ширити, спочатку в своєму серці, потім навколо – і так творити суспільство темряви. І навіть коли переможемо у цій війні, то будемо ще довгі роки помагати дияволу сіяти насіння злоби, ненависті, гніву і лихослів’я. Плоди з такого посіву будуть пожинати майбутні покоління, які матимуть неспокій, ворожість, нездатність вповні полюбити, нездатність відшукати своє щастя, бо вони змушені будуть переймати те, що було вщерть посіяне нами.

Ми ж маємо вибрати добро і, разом із тим, стати учасником побудови нового суспільства, з новими – Божими стандартами, яке обов’язково принесе свої прекрасні плоди. Може ми закладемо лише маленьку цеглинку в цю будову любові, яку Бог хоче збудувати у своєму задумі, але коли кожен додасть по цеглинці – то яка ж велика і красива буде будівля! Стримаймо наші уста, щоб не промовити матюк, і це буде цеглинка в світлу будову нашого прекрасного майбуття.

У цьому плані, найбільше проявляється вся сутність нашої боротьби, бо ворог, який напав на нас, повсюдно проявляє свою диявольську одержимість через нелюдську жорстокість та лихослів’я. Не сміймо уподібнюватись до нього!

Просімо в Бога допомоги, щоб Він допоміг нам відігнати від серця диявольські спокуси, а дав свій мир нашому серцю, влив свою любов, а відтак буде перемога, яка дає нетлінні вінці вічного життя, яка спонукає самого Бога стати в обороні свого народу. Молімося сьогодні за те, щоб зберегти вірність Богові, щоб люди не втрачали віри в Нього і Його справедливість і не падали духом.

Рівненська єпархія

Розклад богослужінь

9 липня 2022 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

10 липня 2022 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів