IlarionДорогі брати і сестри, сьогодні Російська Федерація офіційно розпочала війну з Україною.

Дотепер Кремль намагався брехнею приховувати свою агресію проти Української держави, використовуючи війська без розпізнавальних знаків, прикриваючись місцевими колаборантами, розповідаючи про «громадянську війну на Донбасі» та «самовизначення народу Криму».

Століттями ми боронили нашу державу від зазіхань загарбників і сьогоднішній час - не виключення. Тому Православна Церква України закликає Боже благословення на українських воїнів, які обороняють країну від агресора, і на всю нашу державу. Пам‘ятайте: з нами правда, тому - з нами Бог, а де Бог - там перемога! 

Перед лицем зовнішньої загрози важливо також пам’ятати про міжконфесійний мир. Як сказано у зверненні нашого Предстоятеля Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, Православна Церква України закликає не допускати насильства проти майна громад Московського Патріархату в Україні чи прихильників Російської Православної Церкви. Якщо ви є свідками конкретних протиправних дій в інтересах агресора, зокрема прикритих і релігійними гаслами – дійте за законом, звертайтеся до правоохоронців, не піддавайтеся на провокації. Ворог лише шукає приводу для виправдання своєї агресії – наше спільне завдання в тому, щоби зруйнувати його задуми.

Як керуючий Рівненською єпархією Православної Церкви України, закликаю всіх до молитовної і матеріальної підтримки наших воїнів, та захисту нашої рідної неньки України. Благословляю всім священнослужителям і парафіянам Рівненської єпархії звершувати посилену молитву про припинення війни та встановлення справедливого миру.

Хай усіх нас береже Господь!

Іларіон,
ахієпископ Рівненський і Острозький
24 лютого 2022 р.

 

Розклад богослужінь

9 липня 2022 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

10 липня 2022 р. - Неділя.
4-та неділя після П'ятдесятниці. Глас 3.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів